AB „GRIGEO“ pelnė reikšmingą apdovanojimą geriausių Baltijos biržos įmonių rinkimuose

AB „GRIGEO“ pelnė reikšmingą apdovanojimą geriausių Baltijos biržos įmonių rinkimuose

2018 11 12

AB „Grigeo“ pelnė išties svarbų apdovanojimą - patekome tarp pažangiausių „Nasdaq“ Baltijos šalių biržose kotiruojamų įmonių ir šiame sąraše esame 3-ti. Didžiuojamės šiuo pasiekimu! Tai puikus nuoseklaus ir atsakingos darbo įvertinimas.
Metinius „Baltic Corporate Excellence“ rinkimus vykdo finansinių tyrimų bendrovė „CE Services“ kartu su Šveicarijos turto valdytoja „Herens Quality Asset Management“ ir Rygos aukštąja mokykla „BA School of Business and Finance“, siekdamos išryškinti ir padrąsinti pažangiausias „Nasdaq“ Baltijos šalių biržose kotiruojamas įmones, o taip pat paskatinti visos Baltijos šalių kapitalo rinkos plėtrą.
Baltijos šalių biržos pagrindinio sąrašo bendrovės tyrime „Corporate Excellence in Baltics“ vertinamos pagal kiekybinius ir kokybinius kriterijus, sudarančius po 50% galutinio balo. Kiekybiniai kriterijai apima turto, pelningumo, kapitalo ir veiklos efektyvumo rodiklius, kokybiniai – verslo modelį, valdymą, finansų valdymo kokybę, rinkos aplinką ir socialinę atsakomybę.

Grįžti atgal