AB „Grigeo Grigiškės“ užbaigė gofruotojo kartono gamybos linijos modernizacijos projektą

AB „Grigeo Grigiškės“ užbaigė gofruotojo kartono gamybos linijos modernizacijos projektą

2016 03 02

2015 metais sėkmingai užbaigusi ne vieną investicinį projektą AB “Grigeo Grigiškės” 2016 m. pradžią pasitinko naujomis geromis žiniomis.

Įvertinusi rinkos perspektyvas ir galimybes, atsižvelgdama į klientų poreikius, siekdama pagerinti gaminamų produktų kokybę bei padidinti gamybos našumą, bendrovė sėkmingai įgyvendino dar vieną projektą, kurio vertė – 3.8 mln. Eur. Šį kartą AB „Grigeo Grigiškės“ investavo į gamybos, sandėliavimo ir administracijos patalpų plėtrą bei gofravimo agregato modernizavimą, kas sudaro galimybes, dirbant trimis pamainomis, išauginti pagaminamo gofruotojo kartono kiekius kiek daugiau nei pusantro karto.


Greta išaugusių kiekių taip pat įgyvendinti itin svarbūs – produkto kokybės gerinimo tikslai, kurie leis dar labiau auginti klientų pasitenkinimą ir pasitikėjimą, o padidintas kartono atpjovimo tikslumas bei sunaudojamų žaliavų kiekio optimizavimas itin teigiamai įtakos kasdienės veiklos efektyvumą.


AB “Grigeo Grigiškės” nuolat rūpinasi savo darbuotojų sauga ir sveikata darbe, todėl įgyvendinami investiciniai projektai yra orientuoti ne tik į verslo, tačiau ir darbuotojų gerovės didinimo tikslus. Šis modernizacijos projektas – ne išimtis. Sumontavus atnaujintą įrangą buvo sumažinti triukšmo lygis bei gamybos patalpų temperatūra. Gamybos proceso valdymas tapo paprastesnis, o dėl įrangos gamintojo garantuojamų itin aukštų įrangos veiklos standartų, linija tapo dar saugesnė darbuotojams kasdieniame darbe.


“Džiaugiamės, jog atsakingo pasiruošimo ir intensyvaus kompetentingos komandos darbo dėka projektas buvo įgyvendintas laiku ir itin sėkmingai – atnaujintas kartono gofravimo agregatas jau pasiekė projektinius rodiklius bei sukasi pilnu pajėgumu”, - teigia AB “Grigeo Grigiškės“ prezidentas Gintautas Pangonis.

Grįžti atgal