80  %
savo produkcijos eksportuojame į ES
25 mln. m2
kietųjų medienos plaušo plokščių gaminame per metus
50
metų - tiek laiko skaičiuojame savo produkto gamybos patirtį

Apie mus

Esame viena iš pirmaujančių medienos plaušų plokščių gamintojų Baltijos šalyse. Tai daugiafunkcinės paskirties produktas naudojamas baldų, standžios pakuotės gamyboje, statybų pramonėje, interjero ir parodų stendų įrengime, tenkinant kitus vartotojų ar gamybos poreikius.
Bendrovėje veikia moderni, šiuolaikinėmis technologijomis paremta plokščių dažymo linija, naudojanti tik vandeniu skiedžiamus gruntus, spaudos dažus bei akrilinius ultravioletinius lakus. Pažangia plokščių pjaustymo įranga

greitai ir kokybiškai supjaustomos plokštės klientui reikalingais formatais, o profesionali ir kvalifikuota komanda užtikrina kokybę. Mūsų pirkėjai visame regione vertina produktus, parduodamus su prekės ženklu Stallionboard.
Produkciją gamina UAB „Grigeo Baltwood“. Šiuolaikinė verslo vadyba, investavimas į naujų technologijų diegimą, nenutrūkstamas darbuotojų kvalifikacijos kėlimas - esminiai komponentai, leidžiantys mums drąsiai žengti kartu į priekį ir būti lyderiais savo srityje.

Mūsų produkcija

Nedažytos kietosios medienos plaušų plokštės

Kietosios medienos plaušų plokštės gaminamos iš spygliuočių ir lapuočių medienos plaušų. Tai aukštos kokybės gaminys, atsparus fiziniam poveikiui ir skirtas naudoti patalpų viduje.

Naudojimas

Kietosios medienos plaušų plokštės plačiai naudojamos vidiniams baldų paviršiams, gyvenamųjų ir visuomeninių patalpų apdailai bei kitiems plataus vartojimo ir įvairios paskirties gaminiams, laikomiems ne drėgnose patalpose, gaminti. Šios plokštės puikiai tinka:
 •  baldų gamyboje (spintų vidinėms sienelėms, stalčių dugnams, minkštų baldų konstrukciniams elementams, lovų, sofų dugnams);
 •  interjero bei parodų stendams įrengti (sienoms, parodų elementams, dekoracijoms, paveikslų pagrindams);
 •  standžioms pakuotėms gaminti.

Pakrovimo būdai

Atsisiųsti

Dažytos kietosios medienos plaušų plokštės

Kietosios medienos plaušų plokštės dažomos balta spalva. Nudažytos plokštės padengiamos akriliniu ultravioletinio lako sluoksniu, kuris plokštėms suteikia tvirtumo ir atsparumo aplinkos poveikiui. Plokštės dažomos naudojant modernias technologijas ir žmogaus sveikatai bei aplinkai nekenksmingus švarius, vandeniu skiedžiamus, spaudos dažus ir gruntus.

Naudojimo būdas

Dažytos kietosios medienos plaušų plokštės naudojamos gyvenamųjų, visuomeninių, pramoninių pastatų vidaus apdailai, kai jose yra pakankamai sausa. Šios plokštės puikiai tinka:
 •  baldų vidiniams paviršiams gaminti (spintų vidinėms sienelėms, stalčių, lovų, sofų dugnams);
 •  interjero ir parodų stendams įrengti (sienoms, parodų elementams, dekoracijoms);
 •  transporto priemonių vidaus apdailai ir kitiems plačiai vartojamiems ar gamybinės paskirties gaminiams.

Pakrovimo būdai

Atsisiųsti
 • Grigeo prekių pardavimo bendrosios sąlygos (galioja nuo 2018 m. rugsėjo 17 d.) Atsisiųsti

Mūsų kokybė

Nepriekaištinga produktų kokybė, aplinkos tausojimas bei sveiki ir saugūs darbuotojai – Bendrovės veiklos prioritetai. Sertifikuotų vadybos sistemų integravimas mūsų bendrovėje yra ne formalumas, o realūs darbai, kuriuos atliekame su pilnu įsitraukimu ir atsakomybe.

 • UAB „Grigeo Baltwood“ jau daugiau nei penkiolika metų sėkmingai veikia ISO 9001 Kokybės vadybos sistema. Ši sistema bendrovėje buvo įdiegta 1999 m. Aktyviai ją palaikant ir nuolat tobulinant, sistema garantuoja gaminamos produkcijos kokybę ir efektyvų bendrovės darbą.
 • 2012 m.  bendrovėje buvo įdiegta Aplinkos Apsaugos Vadybos Sistema ISO 14001, užtikrinanti nuolatinį aplinkosaugos veiksmingumą mūsų bendrovėje.
 • 2012 m. bendrovei buvo įteiktas FSC® Gamybos grandies sertifikatas (www.fsc.org/). Šis sertifikatas užtikrina, kad produktų gamybai yra naudojama mediena, įsigyta iš atsakingai tvarkomų miškų, kuriuose derinama aplinkos apsauga, socialinė gerovė ir ilgalaikė ekonominė nauda.
 • 2016 m.  bendrovėje įdiegtas darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartas OHSAS 18001:2007 (nuo 2021 m. – ISO 45001). Minėtas standartas padeda užtikrinti įmonės darbuotojų saugą ir sveikatą, mažinant nelaimingų atsitikimų darbe tikimybę ir darbuotojų sergamumą.
 • UAB Grigeo Baltwood priklauso EPF organizacijai (Europos medienos plokščių gamintojų federacija). Gamintojai, naudojantys šlapio gamybos proceso sistemą, savo produkcijai ženklinti suteikė NFB prekinį ženklą. Tai naujas natūralaus produkto prekinis ženklas, kuriuo siekiama patvirtinti, kad medienos plaušų plokštės, žymimos NFB, atitinka visus Europos sveikatos ir aplinkos standartus. Natūralios medienos plaušų plokštės prekinis ženklas NFB patikina vartotojus, kad jų namuose, balduose ir automobiliuose panaudota saugi ir sveikatai nekenkianti plokštė. NFB medienos plaušų plokštės pagamintos naudojant tik natūralius medienos plaušus, nenaudojant jokių pavojingų sveikatai medžiagų. Šios plokštės yra saugios žmogaus sveikatai ir savo sudėtyje neturi formaldehidų, kuriuos 2004 m. birželį Tarptautinė Vėžio tyrimų agentūra priskyrė prie kancerogeninių medžiagų, pavojingų žmogaus sveikatai. NFB produktai yra daugkartinio panaudojimo ir skaidomi mikroorganizmų.

Atsisiųskite mūsų sertifikatus:

#1 #2

 • Susipažinkite su mūsų integruotos vadybos sistemos politika Atsisiųsti
UAB „Grigeo Baltwood“
Vilniaus g. 10, Grigiškės
LT-27101 Vilniaus m. savivaldybė