100  %
perdirbame pagrindinę žaliavą - makulatūrą
120 000 t
makulatūros perdirbame kasmet
1800 ha
miško išsaugome per metus gamindami tik iš perdirbtos žaliavos

Apie mus

Žaliavą pakuotei gaminame jau nuo 1908 m., nors paties fabriko – AB „Grigeo Klaipėda“ ištakos siekia 1898 m. Bendrovė gamina žaliavą gofruoto kartono gamybai - testlainerį (lygių sluoksnių kartoną) ir fliutingą (gofruoti skirtą popierių ir korinio užpildo žaliavą) bei kartoninį korinį užpildą.

Mūsų produkcija

Popierius gofruotojo kartono gamybai

Aukštos kokybės popierius, su plačiai pritaikomomis galimybėmis pakuotės gamyboje, yra pagamintas iš 100% antrinės žaliavos.

Gaminami šie žaliavos tipai:

Litlaineris

Gaminame žaliavą gofruotojo kartono gamybai, naudojamą lygiems gofruotojo kartono sluoksniams. Litlaineris garantuoja kokybiškus gofruotojo kartono rodiklius. Paviršiaus glotnumas, profilio lygumas, mechaniniai rodikliai, spalvos, įgeriamumo ir drėgmės stabilumas leidžia įgyvendinti įvairiapusius pakavimo sprendimus.

Kokybiniai parametrai Atsisiųsti

Fliutingas

Gaminame žaliavą gofruotojo kartono gamybai, popierių gofravimui. Fliutingo atsparumas plokštuminiam ir išilginiam gniuždymui, sukibimo ir perspaudimo stiprumas užtikrina sklandų popieriaus gofravimą bei aukštus kokybinius gofruotojo kartono parametrus.

Kokybiniai parametrai Atsisiųsti

Litlaineris TLK

Gaminame žaliavą korinio užpildo gamybai. Produktas  gaminamas pagal specialią technologiją, kuri suteikia išskirtinai aukštus techninius parametrus koriniam užpildui ir užtikrina efektyvų bet kurios linijos darbą.

Kokybiniai parametrai Atsisiųsti

Kartoninis korinis užpildas

Kartoninis korinis užpildas – Produktas naudojamas kaip medžio drožlės plokštės pakaitalas, išlaikantis reikiamus gaminio kokybinius reikalavimus. Korinio užpildo patrauklumas slypi jo savybėse: tvirtumas, lengvumas, maža kaina, pigus ir lengvas transportavimas.

Korinio užpildo panaudojimo sferos:

Baldų pramonėje

Korinis užpildas baldų pramonėje yra naudojamas kaip intarpas baldinėje plokštėje. Jis lengvas, atsparus gniuždymui, lengvai perdirbamas ir neišskiria į aplinką jokių kenksmingų medžiagų. Privalumai: mažina baldo savikainą, lengvai perdirbamas, aukštas atsparumas gniuždymui.

Durų gamyboje

Kartoninis korys yra puikus užpildas visų tipų durims. Jis puikiai prisitaiko prie durų plokštės bei padeda absorbuoti garsą. Privalumai: mažina durų savikainą, atitinka keliamus reikalavimus garso izoliacijai.

Automobilių pramonėje

Kartoninis korinis užpildas yra naudojamas automobilių pramonėje interjero ir apdailos detalių gamybai, siekiant sumažinti svorį bei kaštus. Privalumai: mažas aukštis ir maža akutė, lengva išgauti norimą formą, didelis atsparumas smūgiams ir gniuždymui

Pakuotės gamyboje

Pakuotė iš korinio užpildo yra puiki priemonė, apsauganti nuo išorinių veiksmų transportuojant buitinę ir pramoninę techniką, dūžtančius bei trapius gaminius. Privalumai: pasižymi puikiomis, smūgius sugeriančiomis savybėmis, neišskiria kenksmingų aplinkai medžiagų, pigesnis nei analogiškos pakavimo priemonės.

Kokybiniai reikalavimai Atsisiųsti

  • Grigeo prekių pardavimo bendrosios sąlygos (galioja nuo 2018 m. rugsėjo 17 d.) Atsisiųsti

Mūsų kokybė

Nepriekaištinga produktų kokybė, aplinkos tausojimas bei sveiki ir saugūs darbuotojai – Bendrovės veiklos prioritetai. Sertifikuotų vadybos sistemų integravimas mūsų bendrovėje yra ne formalumas, o realūs darbai, kuriuos atliekame su pilnu įsitraukimu ir atsakomybe.

  • AB „Grigeo Klaipėda“ jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai veikia ISO 9001 Kokybės vadybos sistema. Ši sistema bendrovėje buvo įdiegta 2001 m. Aktyviai ją palaikant ir nuolat tobulinant, sistema garantuoja gaminamos produkcijos kokybę ir efektyvų bendrovės darbą.
  • 2004 m.  bendrovėje buvo įdiegta Aplinkos Apsaugos Vadybos Sistema ISO 14001, užtikrinanti nuolatinį aplinkosaugos veiksmingumą mūsų bendrovėje.
  • 2009 m. gegužės 15 d. bendrovė įdiegė FSC® gamybos grandies (Chain-of-Custody) sertifikatą. Sertifikuota litlainerio, fliutingo ir  kartoninio korinio užpildo gamyba.
  • 2014 m.  bendrovėje įdiegtas darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartas OHSAS 18001:2007 (nuo 2021 m. – ISO 45001). Minėtas standartas padeda užtikrinti įmonės darbuotojų saugą ir sveikatą, mažinant nelaimingų atsitikimų darbe tikimybę ir darbuotojų sergamumą.

Atsisiųskite mūsų sertifikatus:

  • Susipažinkite su mūsų integruotos vadybos sistemos politika Atsisiųsti
AB „Grigeo Klaipėda“
Nemuno g. 2
LT-91199, Klaipėda