UAB „Grigeo Packaging“ gaminamos pakuotės įvertintos tarptautiniu sertifikatu

UAB „Grigeo Packaging“ gaminamos pakuotės įvertintos tarptautiniu sertifikatu

2024 03 27

Vienos didžiausių Baltijos šalyse gofruotojo kartono gamybos įmonė UAB „Grigeo Packaging“ sulaukė tarptautinio įvertinimo. Po tarptautinio audito bendrovei suteiktas A lygmens „BRCGS Packaging Materials“ sertifikatas.

Šis įvertinimas įrodo, jog įmonės gaminamos pakuotės atitinka visus kokybės ir saugos reikalavimus.

„Džiaugiamės sulaukę tarptautinio įvertinimo, kuris įrodo įmonės veikloje taikomus aukščiausius standartus. Šiandien „BRCGS Packaging Materials“ sertifikatas yra vienas iš industrijos standartus nustatančių kriterijų, kuriuos sėkmingai įgyvendinome“, - sakė UAB „Grigeo Packaging“ generalinis direktorius Otonas Valiušis.

„BRCGS Packaging Materials“ sertifikatas – tai visuotinis pakuočių ir pakavimo medžiagų standartas, kurį pripažįsta ir Europos Sąjungos mažmeninės prekybos tinklai.

Tarp pagrindinių kriterijų, kurie taikomi audituojant įmones – kokybės valdymo sistemos diegimas ir įgyvendinimas, teisinių reikalavimų įgyvendinimas, produktų ir procesų kontrolė bei priežiūra.

UAB „Grigeo Packaging“ šiemet įvertintas A lygmens sertifikatu – tai vienas iš aukščiausių įvertinimų.

Be to, šį sertifikatą pripažįsta ir Pasaulinė maisto saugos iniciatyva (angl. Global Food Safety Initiative), kuria siekiama užtikrinti, kad maisto įmonėse vartotojams būtų gaminamas saugus maistas ir jam skirtos pakuotės.

„Šis sertifikatas tampa vienu iš pagrindinių maisto pramonės reikalavimų pakuotes gaminančioms įmonėms – į tai atsižvelgia tiek mūsų partneriai, tiek mažmeninės prekybos tinklai. Todėl tikimės, kad šis įvertinimas leis atliepti klientų poreikius, užtikrinti saugą ir aukštą kokybę“, - sakė O. Valiušis.

Grįžti atgal