20 m. gyvuojančio prekinio ženklo „Grite“ atgimimas

20 m. gyvuojančio prekinio ženklo „Grite“ atgimimas

2015 08 01

AB GRIGIŠKĖS priėmus strateginį sprendimą sustiprinti beveik 20 metų gyvuojančio GRITE prekės ženklo pozicionavimą, optimizuoti produktų architektūrą, atnaujinti GRITE ir GRITE PROFESSIONAL logotipus ir produktų pakuotes, vyko intensyvūs darbai, kurie davė realius vaisius. Šiai dienai jau galime džiaugtis atsinaujinusios GRITES veidu ir ilgalaikio darbo rezultatais.

Atnaujinta ilgalaikė GRITE prekės ženklo pozicionavimo strategija, teigia: „GRITE. Minkštumo ir tvirtumo balansas.“ Tai įkvepianti vizija, kuri kiekvieną dieną skatina maksimaliai išnaudoti visą naujosios popieriaus gamybos mašinos ir konvertavimo linijų potencialą bei judėti į priekį kartu su visa komanda, kuri negaili jėgų ir įdeda visą save į kūrybinį, organizacinį bei gamybinį procesą.

Naujoji GRITE pristatė atsinaujinusias produktų šeimas, džiuginančias savo vartotoją nauja kokybe, kurią padeda užtikrinti naujosios popieriaus mašinos gaminamas pagrindas, atnaujintos gamybos technologijos. Taip pat, esame pirmieji Europoje higieninio popieriaus gamintojai, kurie pristato precedento neturinčią produktų rangavimo sistemą GRITE BALANCE RATE, kurios pagrindinis uždavinys – pagalba pirkėjui renkantis higieninio popieriaus gaminius. Nuo šiol GRITE gaminių pakuotės paženklintos specialiu žymėjimu, kuriame vartotojui racionaliai ir suprantamai paaiškinama, kokį produktą jis renkasi, kokias reikmes produktas tenkina ir nurodo svarbiausius gaminio parametrus. Tai susistemintas ženklinimas, užtikrinantis dar didesnį patogumą vartotojui.

Apie tai ir dar daugiau skaitykite www.grite.lt.

Grįžti atgal