AB „Grigiškės“ toliau investuoja į higieninio popieriaus verslą

AB „Grigiškės“ toliau investuoja į higieninio popieriaus verslą

2015 09 01

Šiais metais užbaigusi patį didžiausią 20 mln. eur vertės investicijų projektą, kurio metu įsigyta ir sumontuota nauja popieriaus gamybos mašina, bei įvertinusi rinkos perspektyvas AB GRIGIŠKĖS neketina daryti pertraukos ir toliau investuos į gamybinio pajėgumą didinimą.

Tuo tikslu 2015 m. rugsėjo 28 d. AB „GRIGIŠKĖS“ ir Nordea Bank AB pasirašė 6 mln. eur paskolos suteikimo sutartį higieninio popieriaus verslo vystymui.

„Šiais metais higieninio popieriaus pagrindo gamybinis pajėgumas jau sudaro 47 tūkst. t per metus ir mes patys galime dalį jo parduoti kitiems popieriaus gaminių gamintojams. Visgi, AB GRIGIŠKĖS strategija – aukštesnės pridėtinės vertės kūrimas, todėl popieriaus pagrindo pardavimas yra laikinas sprendimas. Jau dabar žengiame pirmuosius žingsnius didindami popieriaus pagrindo perdirbimo į gaminius galutiniam vartotojui pajėgumą. Tą padarysime naujos paskolos kartu su nuosavomis lėšomis pagalba įgyvendinę sekantį investicijų į higieninio popieriaus verslą etapą.

„Per 2016 m. bendrovė planuoja investuoti per 9 mln. Eur. Šiomis investicijomis bus praplėstos gamybinės patalpos bei įsigyta nauja popieriaus gaminių buičiai gamybos linija, gaminių buičiai pardavimą padidinsianti ne mažiau kaip 30 %“, – prognozuoja bendrovės prezidentas Gintautas Pangonis.

Grįžti atgal