AB „Grigeo“ – vienintelė Lietuvoje ir viena didžiausių popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupių Baltijos šalyse. Grupė apjungia šias bendroves: AB „Grigeo“, AB „Grigeo Klaipėda“, UAB „Grigeo Packaging", UAB „Grigeo Baltwood“, UAB „Grigeo Recycling“ ir AT „Mena Pak“.

Savo veiklos procesuose apimame beveik pilną medžio ir popieriaus  komponentų apdirbimo ciklą – nuo medžio iki iš jo pagaminto gaminio, o jei dar tiksliau, nuo medžio – iki žmogaus, gamybos procese išgaudami aukštesnės pridėtinės vertės medienos ir popieriaus produktus:

  • higieninį popierių – servetėles, nosinaites, popierinius rankšluosčius, valomąjį ir tualetinį popierių – viską, ko gali prireikti namuose ar kelionėje, kas suteikia saugumo bei komforto kasdienėje buityje.
  • pakavimo popierių – ekologišką, iš perdirbtos makulatūros gaminamą antrinę žaliavą, naudojamą gofruotojo kartono, jo pakuotės ir korinio užpildo gamybai.
  • korinį užpildą, kuris dėl nedidelio svorio bei patrauklios kainos yra vis labiau vertinamas ir plačiau naudojamas baldų, automobilių, statybos pramonėje, gaminant duris, sienų plokštes, parodų stendus, padėklus.
  • gofruotą kartoną ir pakuotę – įvairiausių dydžių, formų dėžes, kurios yra lengvos, tvirtos, nebrangios ir ekologiškos bei skirtos maisto produktų, trikotažo, chemijos pramonės gaminių ar kitos produkcijos saugiam ir tvarkingam pakavimui, transportavimui bei sandėliavimui.
  • kietąsias medienos plaušo plokštes – saugų ir sveiką produktą, vertinamą dėl plataus jo pritaikymo baldų, statybos pramonėje, o taip pat gaminant pakuotę, stendus, kitus plataus vartojimo gamybinės paskirties gaminius.

    Visi šie produktai gaminami tausojant resursus: patiems apsirūpinant biokuru, taupant elektros energiją, superkant ir perdirbant makulatūrą, atsodinant miškus, investuojant į vandens valymo įrenginius.
    Kurdami ir gamindami, visada galvojame apie Jus – mūsų klientus, darbuotojus, partnerius, kolegas – kas  Jums svarbu ir kaip mes galime prisidėti prie Jūsų ir Jus supančios aplinkos gerovės.