AB „Grigeo“ – vienintelė Lietuvoje ir viena didžiausių popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupių Baltijos šalyse. Grupė apjungia šias bendroves: AB „Grigeo“, UAB „Grigeo Investicijų valdymas“  AB „Grigeo Klaipėda“, UAB „Grigeo Packaging", UAB „Grigeo Baltwood“, UAB „Grigeo Recycling“, SIA „Grigeo Recycling" ir AT „Mena Pak“.

Savo veiklos procesuose apimame beveik pilną medžio ir popieriaus  komponentų apdirbimo ciklą – nuo medžio iki iš jo pagaminto gaminio, o jei dar tiksliau, nuo medžio – iki žmogaus, gamybos procese išgaudami aukštesnės pridėtinės vertės medienos ir popieriaus produktus:

  • higieninį popierių – servetėles, nosinaites, popierinius rankšluosčius, valomąjį ir tualetinį popierių – viską, ko gali prireikti namuose ar kelionėje, kas suteikia saugumo bei komforto kasdienėje buityje.
  • pakavimo popierių – ekologišką, iš perdirbtos makulatūros gaminamą antrinę žaliavą, naudojamą gofruotojo kartono, jo pakuotės ir korinio užpildo gamybai.
  • korinį užpildą, kuris dėl nedidelio svorio bei patrauklios kainos yra vis labiau vertinamas ir plačiau naudojamas baldų, automobilių, statybos pramonėje, gaminant duris, sienų plokštes, parodų stendus, padėklus.
  • gofruotą kartoną ir pakuotę – įvairiausių dydžių, formų dėžes, kurios yra lengvos, tvirtos, nebrangios ir ekologiškos bei skirtos maisto produktų, trikotažo, chemijos pramonės gaminių ar kitos produkcijos saugiam ir tvarkingam pakavimui, transportavimui bei sandėliavimui.
  • kietąsias medienos plaušo plokštes – saugų ir sveiką produktą, vertinamą dėl plataus jo pritaikymo baldų, statybos pramonėje, o taip pat gaminant pakuotę, stendus, kitus plataus vartojimo gamybinės paskirties gaminius.

    Visi šie produktai gaminami tausojant resursus: patiems apsirūpinant biokuru, taupant elektros energiją, superkant ir perdirbant makulatūrą, atsodinant miškus, investuojant į vandens valymo įrenginius.
    Kurdami ir gamindami, visada galvojame apie Jus – mūsų klientus, darbuotojus, partnerius, kolegas – kas  Jums svarbu ir kaip mes galime prisidėti prie Jūsų ir Jus supančios aplinkos gerovės.