AB „Grigeo Klaipėda“ prisidėjo prie pagalbos aprūpinant uostamiesčio medikus apsauginėmis priemonėmis

AB „Grigeo Klaipėda“ prisidėjo prie pagalbos aprūpinant uostamiesčio medikus apsauginėmis priemonėmis

2020 05 08

AB „Grigeo Klaipėda“ džiaugiasi galėdama prisidėti prie pagalbos Klaipėdos medikams, kuriuos praėjusią savaitę pasiekė jau trečioji apsauginių priemonių siunta. Tikimasi, kad vienkartiniai chalatai, apsauginiai kombinezonai, akiniai, antbačiai, respiratoriai, medicininės kaukės padės medikams išlikti saugiems bei toliau didvyriškai kovoti su pasaulį sukausčiusia COVID-19 pandemija.

„Esame sujaudinti ir dėkingi. Mus pasiekusi verslo parama labai reikalinga ir svarbi, kad kasdien būdami akistatoje su pavojumi, medikai jaustųsi saugūs“, – sakė Klaipėdos jūrininkų sveikatos priežiūros centro, organizuojančio Karščiavimo klinikos darbą vyriausiasis gydytojas Saulius Dabravalskis.

Apsauginės priemonės medikams buvo perkamos už šalies verslų suaukotas lėšas, kurias telkė Lietuvos pramonininkų konfederacija. Iš viso surinkta daugiau nei 423 tūkst. Eurų, už kuriuos pirktos priemonės išdalintos medikams visoje Lietuvoje, o uostamiesčio sveikatos priežiūros įstaigoms nupirkta priemonių už beveik 45 tūkst. eurų. AB „Grigeo Klaipėda“ prisidėjo prie paramos skirdama 10 tūkst. Eurų.

Smagu, kad galėjome prisidėti tiek finansiškai, tiek ir fiziškai –  sandėliuojant priemones bei kitaip rūpinantis galutiniu jų pristatymu medikams. Nuoširdžiai dėkojame šiems herojams  ir linkime kuo greitesnės pergalės šioje kovoje“, – sako AB „Grigeo Klaipėda“ generalinis direktorius Tomas Eikinas. 


Daugiau informacijos „Vakarų ekspreso“ publikacijoje

Grįžti atgal