AB „Grigeo“ pandemijos laikotarpiu neatlygintinai tiekia higieninio popieriaus produkciją Lietuvos gydymo įstaigoms

AB „Grigeo“ pandemijos laikotarpiu neatlygintinai tiekia higieninio popieriaus produkciją Lietuvos gydymo įstaigoms

2020 05 13

Paskelbtas karantinas suvienijo šalį bendram tikslui – padėti medikams kovoti su užklupusia pandemija. Prie šio kilnaus tikslo prisijungė ir AB „Grigeo“, aukodama ne tik lėšas apsauginių priemonių įsigijimui, bet ir remdama medikus gaminama higieninio popieriaus produkcija.

AB „Grigeo“ pristatė būtinų higienos priemonių didžiausioms šalies ligoninėms jau pirmosiomis karantino dienomis, vėliau įmonė išplėtė paramos gavėjų tinklą ir šiandien savo produkcija aprūpina dvidešimt devynias Lietuvos gydymo įstaigas.

„Medikams norėjome padėti čia ir dabar. Kol užsakytos apsaugos priemonės dar tik keliavo iš užsienio, savo produkcija, leidžiančia užtikrinti švarą, galėjome ligonines aprūpinti iš karto“, – sako AB „Grigeo“ prezidentas Gintautas Pangonis.

Parama dezinfekantais bei higieniniu popieriumi: nosinaitėmis, popieriniais rankšluosčiais, valomuoju bei tualetiniu popieriumi šalies ligoninėms tiekiama dar ir šiandien. AB „Grigeo“ darbuotojai asmeniškai bendrauja su įstaigų atstovais, pagal kurių nurodytą poreikį švaros priemonės pristatomos į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Jonavos, Alytaus, Utenos, Ukmergės, Marijampolės ir Lazdijų ligonines bei poliklinikas.

„Ypatingai noriu padėkoti mūsų darbuotojams, kurie operatyviai bendravo su ligoninėmis, pakavo, vežė ir kitaip rūpinosi higienos priemonių pristatymu į karščiausius  taškus, taip užtikrindami sklandų paramos tiekimą“, – sako AB „Grigeo“ prezidentas Gintautas Pangonis.

Šiuo metu Lietuvos ligoninėms bei poliklinikoms paaukotos produkcijos vertė siekia daugiau nei 70 tūkstančių eurų.

Grįžti atgal