AB „Grigeo“ perleido gofruotojo kartono gamybos verslą dukterinei bendrovei UAB „Grigeo Packaging“

AB „Grigeo“ perleido gofruotojo kartono gamybos verslą dukterinei bendrovei UAB „Grigeo Packaging“

2019 01 03

2019 m. sausio 3 d. AB „Grigeo“ perleido verslo dalį – gofruotojo kartono gamybos verslą (toliau – Verslas) savo 100 proc. valdomai dukterinei bendrovei UAB „Grigeo Packaging“, juridinio asmens kodas 302329061, adresas Vilniaus g. 10, Grigiškės, Vilniaus m. sav., Lietuvos Respublika, duomenys apie bendrovę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre.
Vadovaujantis nepriklausomo turto vertintojo 2018 m. lapkričio 6 d. Verslo vertinimo ataskaita, perleisto Verslo vertė yra 15,2 mln. Eur.
AB „Grigeo“ perleido Verslą siekdama užtikrinti efektyvesnį Verslo valdymą, tolimesnę jo plėtrą ir didinti šio verslo pelningumą ateityje. Verslas perleistas kaip turto, teisių ir įsipareigojimų kompleksas, dukterinei bendrovei perleisti visi su Verslu susiję gamybiniai įrengimai, kitas turtas, teisės ir pareigos, neatsiejamai susiję su Verslu. Dukterinei bendrovei perleisti visi materialūs ir žmogiškieji ištekliai bei patirtis, užtikrinantys sėkmingą tolimesnį Verslo vykdymą.
Verslo vykdymo vieta nepasikeitė - UAB „Grigeo Packaging“ vykdo veiklą tuo pačiu adresu, kaip ir iki Verslo perleidimo – Vilniaus g. 10, Grigiškės, Vilniaus m. sav., Lietuvos Respublika. AB „Grigeo“ koncentruosis į higieninio popieriaus produktų gamybą, o UAB „Grigeo Packaging“ vystys gofruotojo kartono produktų gamybos veiklą.
UAB „Grigeo Packaging“ rekvizitai ir kontaktiniai duomenys pateikiami čia.
Detalesnė informacija apie Verslo perleidimą pateikiama pranešime apie esminį įvykį.

Grįžti atgal