AB „Grigeo Grigiškės“ prisijungė prie grupės įmonių turinčių FSC® sertifikatą

AB „Grigeo Grigiškės“ prisijungė prie grupės įmonių turinčių FSC® sertifikatą

2016 09 13

Šių metų rugpjūčio 29 dieną AB „Grigeo Grigiškės“ suteiktas tarptautinės ne pelno siekiančios organizacijos FSC® (angl. Forest Stewardship Council®, liet. Miškų tvarkymo taryba) gamybos grandies sertifikatas.

Ši sėkminga, tarptautinė miškų sertifikavimo schema, pripažįstama pasaulinių aplinkosauginiais ir socialiniais aspektais besirūpinančių organizacijų. Sertifikavimas pagal FSC® apima visus apdorojimo, gamybos, transportavimo ir platinimo etapus, kuriais produktas iš miško patenka pas galutinį vartotoją. FSC® sertifikavimas užtikrina, jog sertifikuotas produktas pagamintas iš medienos, gautos iš miško, kuriame laikomasi tvarios plėtros principų, taip pat, kad gaminant šį produktą nė viename iš etapų nebuvo priemaišų iš nesertifikuotų miškų. FSC® sertifikatas padeda ne tik patenkinti rinkos poreikius, bet ir didina įmonės atsakomybę saugant pasaulio miškus.

Sertifikacinį auditą įmonėje atliko pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo organizacija BM Trada Lietuva. BM TRADA turi 32 atstovybes įvairiose pasaulio šalyse. Sertifikatą išdavė SCS Global Services. Ši kompanija FSC® sistema jau yra sertifikavusi daugiau nei 4000 įmonių visame pasaulyje. Gautas FSC® sertifikatas (įmonės sertifikato kodas – SCS-COC-005687) leidžia iš sertifikuotos celiuliozės gaminti higieninio popieriaus pagrindus bei iš sertifikuotos žaliavos (fliutingo, kraftlainerio, testlainerio) - gofruotojo kartono produkciją. Daugiau informacijos galite rasti internetiniame puslapyje info.fsc.org.

Grįžti atgal