Prekės ženklas „Grite“ švenčia 20 metų jubiliejų

Prekės ženklas „Grite“ švenčia 20 metų jubiliejų

2016 10 19

Akcinės bendrovės „Grigeo Grigiškės“ sukurtas ir subrandintas, žmonių puikiai pažįstamas ir mylimas prekių ženklas „Grite“ šiemet švenčia savo 20 metų jubiliejų. Nuo 1996 m. „Grite“ ženklu pažymėtas higieninis popierius – servetėlės, popieriniai rankšluosčiai, tualetinis popierius bei nosinaitės – pamažu pelnė pripažinimą ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių rinkose.

Į trečią dešimtį įkopusi higieninio popieriaus gamyba galėtų tapti vaizdingu Lietuvos gerovės evoliucijos simboliu: kadaise visur vienodai pilkas, ekonominių transformacijų laikais – labai šiurkštus ir neišvaizdus, dabar jis perpildytose parduotuvių lentynose išdidžiai rikiuojasi greta pasaulinių įvairiais raštais dekoruotų ritinėlių.

Naują impulsą visai įmonės gamybai, o kartu ir „Grite“ produkcijai, davė 2015 m. „Grigiškių“ popieriaus fabrike startavusi nauja Italijos pramoninių linijų inžinierių sukurta higieninio popieriaus gaminimo mašina, skirta aukščiausios kokybės celiuliozinio popieriaus gamybai. Per metus ji pagamina tiek popieriaus, kad Žemės rutulį per pusiaują būtų galima apjuosti net 15 kartų! Tai labai rimtas indėlis ne tik į mūsų įmonės, bet ir į visos Lietuvos pramonės plėtrą.

Bendrovės „Grigeo Grigiškės“ generalinis direktorius Robertas Krutikovas neabejoja, jog šiuo metu užimamos labai tvirtos pozicijos šalies ir tarptautinėje rinkose tik stiprės. „Gaminame įvairius aukščiausios kokybės popieriaus gaminius, kurie pasižymi išskirtinėmis minkštumo ir tvirtumo savybėmis. Mus renkasi aukščiausius reikalavimus keliantys pirkėjai,“ – apie „Grite“ produkcijos privalumus pasakoja Robertas Krutikovas.

„Grite“ ir toliau stiprins savo produktų šeimą, plės eksporto apimtis, diegs naujas technologiškai pažangias gamybos linijas ir rūpinsis nenutrūkstamu tobulėjimu. Ne vieną sunkmetį ir pakilimą išgyvenusi įmonė jau kurį laiką fiksuoja stabilius rezultatus ir į ateitį žvelgia itin optimistiškai.

„Grite“ pasiekimai per 20 veiklos metų:

 •  1996 m. įdiegtos naujos, modernios krepuoto popieriaus perdirbimo ir tualetinio popieriaus bei popierinių rankšluosčių pakavimo linijos. Įmonė pradėjo gaminti naujos kokybės higieninio popieriaus gaminių šeimą „Grite” (tualetinį popierių, popierinius rankšluosčius, popierines servetėles ir nosinaites).
 •  1998 m. vykusiame „Lietuvos metų gaminio“ konkurse „Grite“ ženklu pažymėtos servetėlės pelnė aukso medalį.
 •  1999 m. tuose pačiuose apdovanojimuose aukso medaliu buvo įvertintas ir „Grite“ gaminamas tualetinis popierius.
 •  2007 m. išplėsta popieriaus gamyba, pradėjo veikti naujos servetėlių ir lapinių popierinių rankšluosčių gamybos linijos.
 •  Nuo 2008 m. rinkai siūlomi itin aukštos kokybės ir klientų poreikius atitinkantys gaminiai – tualetinis popierius ir popieriniai rankšluosčiai, pagaminti naudojant pažangiausią „Fusion Art Embosing“ popieriaus pagrindo įspaudimo technologiją.
 •  2009 m. „Grite Lady Rose“ rankšluosčiai buvo pripažinti sėkmingiausiu nauju 2008 m. produktu popieriaus gaminių produktų grupėje.
 •  2010 m. „Grite Orchidea Gold“ pelnė aukso medalį Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurse „Lietuvos metų gaminys 2010“.
 •  2011 m. vykusiame „Lietuvos metų gaminio“ konkurse tualetinis popierius „Grite Family“ buvo apdovanotas aukso medaliu.
 •  2012 m. AB „Grigiškės“ gaminamiems sanitarinio-buitinio popieriaus produktams buvo suteiktas Europos Sąjungos ekologinis ženklas – ES „Gėlė“. Tai pirmoji įmonė Lietuvoje, kurios gaminiams tokį ženklą suteikė Aplinkos apsaugos agentūra.
 •  2013 m. konkurse „Lietuvos metų gaminys 2013“ gaminys „Grite Hey! Kids“ įvertintas aukso medaliu.
 •  2015 m. paleista žinomo Italijos gamintojo TOSCOTEC popieriaus mašina PM6, skirta aukščiausios kokybės celiuliozinio popieriaus gamybai.
 •  2015 m. tualetinis popierius „Grite Orchidea Seasons“ pateko į geriausių 2015 metų naujienų trejetuką ir Popieriaus produktų kategorijoje laimėjo pirmą vietą!
 •  Šiandien „Grite“ produkcijos šeimą kuria ir ja rūpinasi daugiau nei 270 įmonės darbuotojų.
Grįžti atgal