840
Grigeo įmonių grupėje dirbančių darbuotojų
10 metų
toks vidutinis darbuotojų darbo stažas įmonėje
78 %
vadovų užaugo įmonės viduje

Geriausiai apie atmosferą ir darbo kultūrą mūsų įmonių grupėje gali papasakoti mūsų darbuotojai. Tik atsakingų, profesionalių, į rezultatą orientuotų komandos narių dėka įmonių grupė auga ir stiprėja kasdien!

                                                                                                                                                                            Sekite mus  ir 


Modestas

"Labiausiai džiaugiuosi, kad įmonėje brangiausias turtas ne įrengimai, o darbuotojai"

Savo karjerą AB "Grigeo" pradėjau prieš 6 metus. Gofruotojo kartono gamyba sparčiai augo, keitėsi ir Techninė tarnyba. Vos metus laiko pradirbęs techniku mechatroniku tapau šios tarnybos vadovu. Ir dabar gamyba sparčiai auga toliau, nuolat vyksta naujų įrengimų instaliacijos, senų modernizacijos. Besikeičianti aplinka, nuolatinis tobulėjimas, pasitenkinimo jausmas, jog gali kažką sukurti, pakeisti, motyvuoja ir įkvepia darbui. Didžiuojuosi savo komanda - kolektyvas jaunas, tačiau labai profesionalus. Ryžtu ir užsispyrimu degančios akys tik įrodo, kad nėra neišsprendžiamų problemų. Tai priežastys, kodėl man patinka čia dirbti.

Modestas

"Mano įkvėpimo šaltinis yra gamybos direktorius."

Modestas AB "Grigeo" dirba trejus metus. Dabartinės jo pareigos - PGM vyniotojas. "Pasirinkau AB "Grigeo", nes čia galima pasiekti aukštumų. Svarbiausia nepasiduoti, nors ir kaip būtų sunku. Didžiuojuosi savo direktoriumi, mane "veža" kai kurių mano kolegų aktyvumas ir šalia manęs esanti šmaikšti, linksma ir vienas kitam padedanti komanda." - sako Modestas.

Edvinas

"Man patinka darbo įvairovė, naujos technologijos ir kolektyvas."

Edvinas AB "Grigeo" dirba beveik metus. "Labiausiai džiaugiuosi kompanijos vardu ir vadovais, kurie įvertina ir stengiasi dėl gero darbuotojo. Atsiduodu darbui visapusiškai, stengiuosi pasiekti maksimumą ir esu įvertintas! Kylu karjeros laiptais net to nesitikėdamas. O mano komanda - jauna, energinga ir linksma. Vien tik teigiamos emocijos dirbant čia." - sako Horizon pervyniojimo linijos operatorius Edvinas.

.

Judita

"Turiu galimybę mokytis iš savo srities profesionalų."

Judita AB "Grigeo" pradėjo dirbti dar praktikos metu gamybos padalinyje ir jau pusmetis yra mūsų įmonės dalis.

"Džiaugiuosi galimybe tobulėti, atrasti save ir mokytis iš kolegų. Mano komanda labai įvairi ir skirtingų charakterių, tačiau tai tik padeda siekti bendro tikslo. Svarbiausia noras tobulėti, gera nuotaika ir tai kelias į sėkmę." - sako Judita.

                                                                                                                                                                                                                                                              .

Ernestas

"Man labiausiai patinka laisvė darbe, galimybė tobulinti esamus procesus, mokymasis kartu su diegiamomis naujomis technologijomis."

Prieš dvejus metus Ernestas nusprendė, kad atėjo laikas pakeisti ofisinį darbą į "mąstantį". Todėl tada ir pasirinko AB "Grigeo", nes patiko įmonės požiūris į naujas sistemas ir plėtrą. "Pakliuvau į gan jaunatvišką komandą, ne tiek amžiumi, bet nesustingusiu mąstymu. Visi yra atviri naujovėms ir veržliai jų siekia. Mano darbe man patinka kūryba ir aptarnavimo sistemų plėtra, kai vis įtraukiame daugiau funkcijų, optimizuojame senas. Stengiamės surinkti vis kokybiškesnius duomenis analizei. Mano sėkmės formulė: beliefs - goals - strategy - action - success - feedback." taip apie savo darbą kalba Ernestas.

Vitalijus

"Man svarbu stabilumas ir skaidri veikla, atvirumas naujovėms ir darbo sauga."

AB "Grigeo" pasirinkęs Vitalijus sako, kad tuomet tai buvo naujas iššūkis ir galimybė realizuoti save. Gofravimo agregato mašinistu dirbantis Vitalijus ir dabar, praėjus penkiems darbo metams, džiaugiasi dirbantis čia bei darbo atmosfera su savo vadovais ir kolektyvu.

"Mane motyvuoja komandinis darbas. Patinka, tai ką dirbu ir džiaugiuosi bendradarbiais, mūsų požiūris į darbą sutampa."

Algirdas

"Mane labiausiai "veža" tas, kad valdau naują, itin aukštų technologijų įrangą."

Grigeo pasirinkau dėl to, kad ten kur didelė įmonė su didele vizija, ten ir didelės perspektyvos siekiant ir kylant karjeros laipteliais! Dirbu nepilnus metus, tačiau jaučiuosi lyg čia esu jau gerokai daugiau. Kiekviena diena čia skirtinga. Labiausiai mane džiugina tai, kad darbuotojais yra rūpinamasi, suteikiamos visos darbui reikalingos priemonės, aprangos, darbuotojai skatinami patys tapti inovatyviais ir siūlyti savo idėjas, kurios dažnai yra išpildomos bei suteikia darbuotojui papildomų naudų ne tik įmonės viduje, bet ir už jos ribų." - sako Horizon pakavimo linijos operatorius Algirdas.

Aivaras

"Mane motyvuoja ir mano įkpėpimo šaltinis darbe yra, be abejonės, tai puikus kolekyvas."

Prieš penkerius metus Aivaras pasirinko AB "Grigeo". Tuomet jis ieškojo perspektyvios kompanijos.

Aivaras sėkmingai dirba gofruotojo kartono gamyboje iki šiol ir labiausiai džiaugiasi savo indėliu į bendrovės veiklą ir karjeros galimybėmis.

"Man patinka kurti. Mane "veža" spalvos. Džiaugiuosi visa savo komanda, o bendrovės vertybės įkvepia ir įtraukia siekti aukštesnių tikslų, todėl esu čia." - sako Aivaras.

                                                                                                                                                                                                                                                            .

Arūnas

"Vadovai nesišvaisto tuščiais pažadais, gerbia darbuotojus, motyvuoja ir skatina tobulėti."

Prieš trejus metus Arūnas pasirinko AB "Grigeo". Šiuo metu jis dirba prie higieninio popieriaus pagrindo gamybos mašinos - vienintelio tokio tipo modernaus įrenginio Baltijos šalyse ir vieno moderniausių rytų Europoje. "Didžiuojuosi, kad dirbu prie moderniausios įmonės technikos, kurią gebu suvaldyti, o susidūrus su problemomis - jas išspręsti. Mano komanda yra nuostabi - draugiška ir padedanti. Taip pat džiaugiuosi dėl darbo grafiko, visada laiku mokamo atlyginimo, savo žinių tobulinimo. Nemeluoju - į darbą, kaip į šventę!" - sako PGM mašinistas Arūnas.

Igoris

"Visada galiu pasikliauti kolegomis. Jei reikia pagalbos, jie visada padeda, užtenka tik paprašyti."

Pirmoje vietoje - įmonės stabilumas ir patikimumas, antroje - darbas arti namų, tai priežastys dėl ko prieš 10 metų Igoris pasirinko AB "Grigeo". Igoris dirba vyresniuoju operatoriumi, džiaugiasi vis didėjančiu įrengimų skaičiumi ir galimybe dirbti prie jų: "Čia daug galimybių užaugti techninėje srityje. Labiausiai man patinka "krapštytis" prie įrenginių, juos reguliuoti, taisyti. Iškilusios problemos tik motyvuoja rasti sprendimą. Kiekviena diena vis naujas iššūkis, naujas galvosūkis". Igoris mano, kad neįmanomų dalykų nėra ir tikrai viską galima pataisyti.