800
Grigeo įmonių grupėje dirbančių darbuotojų
12 metų
toks vidutinis darbuotojų darbo stažas įmonėje
78 %
vadovų užaugo įmonės viduje

Geriausiai apie atmosferą ir darbo kultūrą mūsų įmonių grupėje gali papasakoti mūsų darbuotojai. Tik atsakingų, profesionalių, į rezultatą orientuotų komandos narių dėka įmonių grupė auga ir stiprėja kasdien!

                                                                                                                                                                            Sekite mus  ir 


Kristina

Man patinka dirbti gamyboje, nes nuolat jauti poreikį dirbti ne tik kokybiškai, bet ir greitai (ir greitai pamatai savo kūrybos rezultatą).
Man patinka dirbti su kartonu, nes tai labai įdomi (kūrybine prasme) medžiaga.
Man patinka dirbti Grigeo, nes aš žinau už ką esu atsakinga ir ką turiu padaryti. Taip pat žinau, ko galiu tikėtis iš kitų. Ir man patinka kolektyvas.

Tebūnie esu tik sraigtelis dideliame variklyje, bet tas variklis “urzgia” puikiai. Man patinka čia dirbti :)

Dalius

Darbą bendrovėje pasirinkau dėl jos dydžio ir stabilumo tikėdamasis, jog čia įsitvirtinsiu ir turėsiu galimybę tobulėti. Savo pasirinkimu kol kas tikrai nenusivyliau - kartu su bendrove esu jau septynerius metus. Per tą laiką pabaigiau studijas universitete, sėkmingai kopiau karjeros laiptais, tikiu kad galiu siekti dar daugiau. Man patinka intensyvus darbo tempas. Jis neleidžia sustoti ir skatina tobulėti kiekvieną dieną. Kas buvo vakar – šiandien jau istorija. Turime suktis vis greičiau ir padaryti geriau. Vis tai – neįkainojama patirtis.

Regina

Įmonėje pradėjau dirbti iš karto po studijų baigimo, dabartiniame Kauno technologijos universitete.
Džiaugiuosi galėdama savo patirtį ir žinias pritaikyti, kuriant sėkmingą įmonės ateitį. Man patinka dirbti įmonėje, turinčioje modernias technologijas, šiuolaikinius įrenginius. Kiekviena darbo diena atneša naujų ir įdomių iššūkių, patinka ieškoti naujų sprendimų, o jaunatviškas ir draugiškas kolektyvas sukuria malonią darbo aplinką.

Juozas

Kartu su įmone jau daugiau nei 10 metų, atėjau iš karto po magistro studijų. Darbo eigoje teorines žinias pildė praktinės patirtys, kasdienė veikla leido matyti ir vertinti gamybą savo žvilgsniu ir tiesiogiai prisidėti prie jos vystymo. Čia užaugau ir nenustoju tobulėti kasdien. Puiki komanda, galimybė realizuoti save bei su kiekviena diena siekti vis daugiau, didelės ir mažos mūsų pačių pergalės, gamybines problemas paverčiančios gamybos pasiekimais yra tai, dėl ko esu čia.

Jurgita

AB „Grigeo“ įmonių grupėje dirbu jau beveik 10 metų. Per šį laikotarpį teko padirbėti su visomis verslo šakomis, todėl darbas niekada nebuvo rutina, o procesas skatinantis tobulėti ir judėti pirmyn. Besikeičiantis, bet draugiškas bei profesionalus kolektyvas visada buvo puikus pagalbininkas.

Audrius

Puikus kolektyvas, stabilumas, užtikrintumas. Jau aštuoneri metai kaip esu čia ir jaučiuosi tvirtai. Atsakomybė – didelė, tačiau darbas įdomus, jame jaučiu nuolatinį palaikymą ir skatinimą tobulėti.

Renata

AB „Grigeo Grigiškės“ - antra mano darbovietė, kuriai esu lojali jau 10 metų. Gal dėl to, kad čia viskas keičiasi, dėl ko darbas netampa rutina, čia nuolat keliami vis aukštesni standartai ne tik gaminamai produkcijai, bet ir darbuotojų kvalifikacijai, čia puikios sąlygos mokytis, tobulėti ir realizuoti save. Kasdien mane supa profesionalus ir tuo pačiu labai draugiškas kolektyvas. Džiaugiuosi, kad galiu būti šios įmonės dalimi.

Kazys

Sėkmės receptas labai paprastas: 1. Registruojiesi praktikai; 2. Savo darbais parodai susidomėjimą – kad nori ir gali; 3. Praktikos pabaigoje sudalyvauji atrankoje ir gauni darbo pasiūlymą; 4. Dirbi nuoširdžiai ir atsakingai, todėl sėkmingai kyli karjeros laiptais. Su AB "Grigeo Klaipėda" - jau 2,5 metų ir man čia patinka.“

Vilija

Bendrovėje dirbu nuo 1980 m. Darbas man patinka, sukaupta ilgametė patirtis leidžia efektyviai prisidėti prie įmonės gerovės ir augti kartu su ja, o jaunatviškas kolektyvas neduoda nuobodžiauti.

Artur

Su įmone esu beveik dešimt metų. Augau, kartu su gofruotojo kartono padalinio gamyba. Atėjęs radau primityvius rankinius įrenginius, bet po kelių metų gamyba buvo labiau automatizuota, pastatyta didelio našumo dėžių gamybos linija. Nuo 2012 metų dirbame naujame gamybos pastate, valdome našius įrengimus. Įmonėje labiausiai vertinu draugišką bendro tikslo siekiantį kolektyvą, palaikančią ir suprantančią vadovybę. Matau teigiamus pokyčius gamybos plėtroje. Matau save ir toliau mūsų kompanijoje.

Irmantas

Baigus Kauno technologijos universiteto aplinkos inžinerijos magistro laipsnį mane domino Klaipėdos regiono pramonės įmonės, norėjosi pasirinkti stabilią, su giliomis tradicijomis ir unikaliu procesu, technologinę įmonę. AB „Grigeo Klaipėdos Kartonas“ atitiko mano pirminius reikalavimus, tad ryžausi išbandyti ir, drįstu pasakyti, nesuklydau - jau penkerius metus dirbu mėgstamą darbą unikalioje ir konkurentų Pabaltijo regione neturinčioje įmonėje bei tuo didžiuojuosi. Įmonė nuolat auga ir tobulėja, tuo pačiu tobulėju ir pats asmeniškai – kaip asmenybė ir kaip specialistas, kasdien kartu su komanda prisidėdamas prie produkto gamybos, technologinių procesų tobulinimo.