840
Grigeo įmonių grupėje dirbančių darbuotojų
10 metų
toks vidutinis darbuotojų darbo stažas įmonėje
78 %
vadovų užaugo įmonės viduje

Geriausiai apie atmosferą ir darbo kultūrą mūsų įmonių grupėje gali papasakoti mūsų darbuotojai. Tik atsakingų, profesionalių, į rezultatą orientuotų komandos narių dėka įmonių grupė auga ir stiprėja kasdien!

                                                                                                                                                                            Sekite mus ir

Edvinas

"Man patinka darbo įvairovė, naujos technologijos ir kolektyvas."

Edvinas AB "Grigeo" dirba beveik metus. "Labiausiai džiaugiuosi kompanijos vardu ir vadovais, kurie įvertina ir stengiasi dėl gero darbuotojo. Atsiduodu darbui visapusiškai, stengiuosi pasiekti maksimumą ir esu įvertintas! Kylu karjeros laiptais net to nesitikėdamas. O mano komanda - jauna, energinga ir linksma. Vien tik teigiamos emocijos dirbant čia." - sako Horizon pervyniojimo linijos operatorius Edvinas.

Vitalijus

"Man svarbu stabilumas ir skaidri veikla, atvirumas naujovėms ir darbo sauga."

AB "Grigeo" pasirinkęs Vitalijus sako, kad tuomet tai buvo naujas iššūkis ir galimybė realizuoti save. Gofravimo agregato mašinistu dirbantis Vitalijus ir dabar, praėjus penkiems darbo metams, džiaugiasi dirbantis čia bei darbo atmosfera su savo vadovais ir kolektyvu.

"Mane motyvuoja komandinis darbas. Patinka, tai ką dirbu ir džiaugiuosi bendradarbiais, mūsų požiūris į darbą sutampa."

Modestas

"Labiausiai džiaugiuosi, kad įmonėje brangiausias turtas ne įrengimai, o darbuotojai"

Savo karjerą AB "Grigeo" pradėjau prieš 6 metus. Gofruotojo kartono gamyba sparčiai augo, keitėsi ir Techninė tarnyba. Vos metus laiko pradirbęs techniku mechatroniku tapau šios tarnybos vadovu. Ir dabar gamyba sparčiai auga toliau, nuolat vyksta naujų įrengimų instaliacijos, senų modernizacijos. Besikeičianti aplinka, nuolatinis tobulėjimas, pasitenkinimo jausmas, jog gali kažką sukurti, pakeisti, motyvuoja ir įkvepia darbui. Didžiuojuosi savo komanda - kolektyvas jaunas, tačiau labai profesionalus. Ryžtu ir užsispyrimu degančios akys tik įrodo, kad nėra neišsprendžiamų problemų. Tai priežastys, kodėl man patinka čia dirbti.

Modestas

"Mano įkvėpimo šaltinis yra gamybos direktorius."

Modestas AB "Grigeo" dirba trejus metus. Dabartinės jo pareigos - PGM vyniotojas. "Pasirinkau AB "Grigeo", nes čia galima pasiekti aukštumų. Svarbiausia nepasiduoti, nors ir kaip būtų sunku. Didžiuojuosi savo direktoriumi, mane "veža" kai kurių mano kolegų aktyvumas ir šalia manęs esanti šmaikšti, linksma ir vienas kitam padedanti komanda." - sako Modestas.

Arūnas

"Vadovai nesišvaisto tuščiais pažadais, gerbia darbuotojus, motyvuoja ir skatina tobulėti."

Prieš trejus metus Arūnas pasirinko AB "Grigeo". Šiuo metu jis dirba prie higieninio popieriaus pagrindo gamybos mašinos - vienintelio tokio tipo modernaus įrenginio Baltijos šalyse ir vieno moderniausių rytų Europoje. "Didžiuojuosi, kad dirbu prie moderniausios įmonės technikos, kurią gebu suvaldyti, o susidūrus su problemomis - jas išspręsti. Mano komanda yra nuostabi - draugiška ir padedanti. Taip pat džiaugiuosi dėl darbo grafiko, visada laiku mokamo atlyginimo, savo žinių tobulinimo. Nemeluoju - į darbą, kaip į šventę!" - sako PGM mašinistas Arūnas.

Aivaras

"Mane motyvuoja ir mano įkpėpimo šaltinis darbe yra, be abejonės, tai puikus kolekyvas."

Prieš penkerius metus Aivaras pasirinko AB "Grigeo". Tuomet jis ieškojo perspektyvios kompanijos.

Aivaras sėkmingai dirba gofruotojo kartono gamyboje iki šiol ir labiausiai džiaugiasi savo indėliu į bendrovės veiklą ir karjeros galimybėmis.

"Man patinka kurti. Mane "veža" spalvos. Džiaugiuosi visa savo komanda, o bendrovės vertybės įkvepia ir įtraukia siekti aukštesnių tikslų, todėl esu čia." - sako Aivaras.