Studentų praktika

Geriausias mokslas ir geriausia teorija – praktinis darbas srityje, kuri jums patinka. Mūsų gamybos technologinių procesų gausa, gamybos sudėtingumas ir vyresnių profesionalų komanda – tai, kas leis ir jums pagilinti savo įgūdžius bei žinias. Praktika mūsų grupės įmonėse taip pat gali tapti ir jūsų karjeros pradžia, nes mes itin vertiname žmones, kurie atitinka mūsų vertybes ir realiais darbais tai įrodo.

Praktikos metu susipažinsite su šiuolaikinėmis gamybos technologijomis ir įranga, darbo organizavimu ir komandiniais procesais vienoje didžiausių savo srities pramonės įmonių Baltijos šalyse.

Atsiųskite savo gyvenimo aprašymą su motyvaciniu laišku elektroniniu paštu cv@grigeo.lt arba užpildykite žemiau esančią anketą. Darbščioms rankoms ir šviežioms idėjoms pas mus visada atsiras vietos.

Šiuo metu kviečiame studentus atlikti praktiką Grigeo grupės įmonių Technikos ir Gamybos padaliniuose, o taip pat Pirkimų, Marketingo, Gofruotojo kartono dizaino skyriuose. 

Atsiliepimai:

 •  Šarūnas Kizla,VGTU Pramonės gaminių diziano specialybės II kurso studentas, atliko praktiką AB "Grigeo Grigiškės" Gofruotojo kartono departamento Dizaino skyriuje.
  „AB „Grigeo Grigiškės“ – bene geranoriškiausia įmonė praktikantų atžvilgiu. Visas įmonės personalas, dizaino skyrius, praktikos vadovė mane priėmė nuo pačios pirmos atėjimo minutės. Draugiška darbo atmosfera tapo faktoriumi, dėl kurio norėjosi kiekvieną kartą sugrįžti. Praktikos metu buvo sudarytos visos galimybės gilintis į įmonės veiklą, struktūrą, darbo procesą ir gaminius. Jaučiausi kone pilnaverčiu darbuotoju, atlikdamas įvairias kūrybines užduotis, o kiekviename mažame žingsnyje sulaukiau pagalbos ir patarimų.
  Rekomenduoju praktiką atlikti būtent AB „Grigeo Grigiškės“, jei studentas nori pilnavertės, įdomios bei naudingos patirties.“
 • Erika Subačiūtė, Luis Collazo (Borås Universitetas, Švedija, Tarptautinio verslo inžinerijos paskutinio kurso studentai) atliko 3 sav. praktiką Gofruotojo kartono departamento Gamybos skyriuje."
  AB „Grigeo Grigiškės“ man paliko iš tiesų labai malonius įspūdžius ir gerus prisiminimus. Kadangi pati esu lietuvė, kuri studijuoja Švedijoje, galvojau, kad surasti praktiką savo šalyje nėra toks sudėtingas dalykas ir įmonės bus susidomėjusios bendradarbiauti ir padėti. Deja, iš visų kompanijų su kurioms man teko susisiekti, AB „Grigeo Grigiškės“ vieninteliai susidomėjo ir su malonumu sutiko padėti. Ši įmonė pasitikėjo ir suteikė galimybę atvykti ir surinkti informaciją, kuri padėjo mums pagilinti savo teorines žinias bei išties naudingai praleisti laiką. Labiausiai mane sužavėjo, kad būnant kitame pasaulio krašte buvo labai paprasta susisiekti su šia įmone. Įmonės atstovai visada atsako į elektroninius laiškus kuo skubiau ir yra labai paslaugūs. Praktiką atlikinėjau kartu su bendrakursiu iš Švedijos, kuriam lietuviška kultūra yra svetima, tačiau įmonės dėka praktikos metu mes jautėmės kaip namie. Gofruotojo kartono departamento gamybos direktoriaus Juozo Paknio paprastas, draugiškas ir malonus bendravimas leido jaustis laisvai ir jaukiai. Iš kolektyvo pusės nejautėme jokios įtampos – visi mums priėmė labai nuoširdžiai ir su šypsenomis veiduose. Personalo vadybininkė Rasa Kaminskienė per visą praktikos laikotarpį taip pat visada buvo pasiruošusi padėti ir net atvykus į Švediją toliau su mumis palaiko ryšį ir domisi, kaip toliau einasi darbai. Gamybos direktorius Juozas Paknys toliau sutinka bendradarbiauti elektroniniais laiškais ir padėti, jei mums reikės papildomos informacijos.
  Mano požiūriu šį įmonė viena iš labiausiai atsakingų ir susidomėjusių plėstis pasaulinėje rinkoje. Jų draugiškumas, paslaugumas ir malonus bendravimas yra motyvacija kiekvienam studentui siekti užsibrėžtų tikslų ir viltis, kad jų žinios gali būti naudingos ir praverčiančios siekiant išspręsti iškilusius nesklandumus. Ačiū!"
 • Lukas Perminas (Danish Technical University, Mechanikos inžinerijos ir industrinio dizaino III kurso studentas) atliko 4 mėn. praktiką Technikos padalinio Prevencijos grupėje:
  „Savo praktika jūsų įmonėje esu labai patenkintas. Aš projektavau ir mačiau kaip buvo gaminami mano sukurti produktai. Dauguma mano grupiokų iš universiteto praktikos metu „gamindavo kavą“ ir jokių rimtų projektų jiems nebuvo patikėta. Mano atveju buvo atvirkščiai. Dirbau prie rimtų projektų ir manimi pasitikėjo.“
 • Dovydas Griškonis (VGTU, Mechanikos inžinerijos II kurso studentas), atliko 1 mėn. praktiką GKD Technikos tarnyboje:
  „Džiaugiuosi, jog praktikoje teko pamatyti ir išbandyti nemažai dalykų, apie kuriuos universitete teko girdėti tik teoriškai. Jaučiu, kad AB „Grigiškės“ įmonėje įgauti įgūdžiai man pagelbės tiek toliau mokantis savo specialybės, tiek pradedant profesinę veiklą ateityje. Tikrai rekomenduoju atlikti praktiką AB „Grigiškėse“ dėl jauno, draugiško ir nusiteikusio pagelbėti kolektyvo.“

Praktikanto anketa

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką "Sutinku" arba naršydami toliau, patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo politikoje.