Mūsų GRIGEO


PROFESIONALUMAS, VERŽLUMAS, ATSAKOMYBĖ ir KOMANDINIS DARBAS mus veda pirmyn. Nuo linijos operatoriaus iki prezidento – visi kartu siekiame bendro tikslo – tapti pripažintu Europos gamintoju. Tai galime įgyvendinti tik būdami vieningi ir atsakingai dirbdami savo darbą.
Vertiname patirtį, įsitraukimą, norą tobulėti. Mums patinka, tai ką mes darome, tad aplink save buriame komandą žmonių, kuriems patinka jų darbas ir kurie nori dirbti kartu su įmone ir siekti bendro rezultato.

Kartu auginame savo profesionalumą

Esame atviri naujovėms ir iniciatyvūs pokyčiams. Nuolat tobuliname vidinę mokymų sistemą, kuri užtikrina sėkmingą integraciją ir tolimesnę veiklą bei karjerą įmonės viduje. Remiame studijas aukštosiose mokyklose.

Skatiname ir apdovanojame geriausius

Kasmet renkami ir apdovanojami geriausi darbuotojai vyksta į užsienio bei Lietuvos kurortus. Darbuotojams skiriamas piniginis skatinimas už pasiūlytas ir įgyvendintas inovacijas.

Atsakingai rūpinamės kiekvieno darbuotojo gerove

Įmonėje pasirašyta kolektyvinė sutartis suteikia papildomas socialines garantijas. Skiriame išskirtinai daug dėmesio darbuotojų saugai, su tuo susijusiai prevencijai. Bendrovėje yra įdiegtas darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartas OHSAS 18001:2007, kuris išties padeda užtikrinti įmonės darbuotojų saugą ir sveikatą, mažinant nelaimingų atsitikimų darbe tikimybę ir darbuotojų sergamumą. Sudarome galimybes palankesnėmis sąlygomis įsigyti sporto klubų abonementus.

Dirbame ir linksminamės kartu kaip komanda

Mes labai panašūs ir kartu - labai skirtingi.  Bet visi kartu esame vieninga komanda. Tai - mūsų stiprybė! Nuolatinis bendravimas leidžia mums geriau suprasti vieniems kitus. Drauge mes ne tik dirbame, bet ir aktyviai leidžiame laiką: kartu džiaugiamės sėkme ir švenčiame, palaikome ir sergame vieni už kitus, miname drauge dviračio pedalus, irkluojame, tvarkome aplinką, sodiname medžius, švenčiame šventes, dalyvaujame sporto turnyruose. Turime gausybę vidinių tradicijų, kurias puoselėjame visi kartu.


NES KIEKVIENAS DARBUOTOJAS YRA SVARBUS